MECANUMERIC : CNC staklių gamintojas

Prancūzijoje suprojektuotos ir pagamintos CNC staklės  

Mūsų CNC apdirbimo centrai yra unikalūs dėl 100 % integruotos gamybos mūsų gamykloje pietvakarių Prancūzijoje. Mes rūpinamės visomis savo staklėmis - nuo mokslinių tyrimų ir plėtros, projektavimo ir gamybos iki galutinių bandymų. Nuolatinė pjovimo ir apdirbimo technologijų raida suteikia įvairiems pramonės dalyviams daugybę privalumų, leidžiančių pagerinti pramonės našumą.

 

Standartinės CNC staklės

Prancūzijos staklių gamintoja MECANUMERIC yra įsipareigojusi pateikti CNC sprendimą kiekvienai pramonės problemai spręsti, remdamasi savo kompetencijos sritimis frezavimo, pjovimo vandens srove, pjovimo peiliu, tekinimo, pjovimo lazeriu ir termoformavimo srityse.

Charly4U - Charly2U
Compact milling machines for A4 and A2 formats
DMC II
High precision mini-machining centers
MECAEASY
Industrial milling machines from small to large format
MECAFAB
Easy cutting and milling
MECAPRO NL
High performance cutting and milling
MECAPLUS
High performing machining solution
MECAPLUS HP
High performing machining solution
CHARLYDENTAL MICROLAB 4+
Compact 4 axes milling machine capable of machining in dry and in wet
CHARLYDENTAL CD04-S
Compact dental milling/grinding machines in 4 axes for dry and wet machining
MECABOND
For ultra fast cutting of materials in plates
CHARLYDENTAL CD05-S/CD05-HP
5-axis compact dental milling machines, for dry machining and irrigation.
CHARLYDENTAL CD 50
5 axes metal CN milling machine for the dental industry
SMART-LAB
Start prototyping with an easy to start machine !
NORMAPROFIL - T series
Complete, changeable : ideal equipment for vacuum forming specialists and pattern makers
NORMAPROFIL - M series
Product range optimized for big machining parts and big forming parts
PUREJET
Water jet machine designed to simplify cutting of smooth or light material
LABJET
Discover LABJET MÉCANUMÉRIC new waterjet machine
MECAJET II
MECAJET II the new range of Water Jet equipments conceived by MECANUMERIC
QUICKJET II
QUICKJET II new water jet cutting center
MDE
Pure water jet cutting machine
MDA
MDA : A water jet cutting equipment range
LASEC
Cutting (vectorial mode) and engraving (raster) for plastic materials, wood, leather...
MECALASE
Ideal for cutting acrylic, other plastics and low thickness steel
Charly4T
Charly 4T CN mini-lathe
MECACUT NL
Knife cutting for soft and light materials
MECAFORM
Solution for realization of complex parts in plastic materials
MÉCATYPE
MÉCADRIVE
TYPE ÉDIT CAD/CAM
MASTER CAM ENTRY
GO-MIL-PRO
IGEMS
ALMA 2D STANDARD
LASER TYPE 2D CAD/CAM PRO V13
CharlyGRAAL 2D/3D
CAD/CAM software allying simplicity and performance
GOcharly
CAD/CAM turning software for charly4T
MAYKA EXPERT 4 AXES
4 axes CAM software, education license
STRATO-DESIGN
Software for strato-design
TARGET 3001
CAD software for electronics
RHINOCAM
CAD SOFTWARE ASSISTANT PROSTHESIS
Driver for the whole range of 8xx Scanner
CAD SOFTWARE FIXED PROSTHESIS
CAD driver for the whole range of 8xx Scanner

Platus 3 ašių CNC frezavimo staklių asortimentas

 

3 ašių CNC frezavimo staklės atitinka įvairius pramonės poreikius. Atraskite visus mūsų 3 ašių frezavimo sprendimus - nuo didelio tikslumo mini apdirbimo centrų, kompaktiškų frezavimo staklių ir frezavimo mašinų, pasižyminčių puikiu kainos ir kokybės santykiu, iki didelio našumo pjovimo ir frezavimo sprendimų mažoms ir didelėms detalėms.

 

3 ašių frezavimo staklės yra plačiausiai naudojamos pramonėje, nes yra labai universalios pjaunant ir apdirbant įvairias medžiagas daugybėje sektorių: ženklų gamybos, techninių mechaninių dalių, elektronikos, prabangos prekių ir amatų...

Toks platus pritaikymo spektras taip pat reiškia, kad jas galima sėkmingai naudoti statybų ir modelių gamybos sektoriuose, kur 3 ašių frezavimo staklės idealiai tinka plastikinėms dailylentėms, dekoratyviniams frizams ir 3D mediniams bareljefams pjaustyti.

4 ašių frezavimo staklės pramonei ir odontologijai

 

4 ašių CNC frezavimo staklės pasižymi dideliu našumu. Ši frezavimo sistema leidžia atlikti darbus detalės šonuose ir paviršiuje. Tai reiškia, kad operatoriui proceso metu nereikia pasukti medžiagos.
Mūsų MECABOND modelis tinka pramonės sektoriams, kuriuose reikia greitai pjauti lakštines medžiagas, pavyzdžiui, alucobondą. Ketvirtojoje ašyje esantis pjūklas leidžia greitai pjauti apdailos ar fasadų plokštes.

CHARLYDENTAL frezavimo staklių asortimentas skirtas odontologijos sektoriui (laboratorijoms, protezuotojams, odontologams) dantų protezams iš minkštųjų medžiagų (disilikato, vaško, dervos ir kt.) arba keramikos gaminti.

Didelio našumo, universalios 5 ašių frezavimo staklės

 

MÉCANUMÉRIC siūlo dvi 5 ašių frezavimo staklių serijas. Pirmoji skirta odontologijos sektoriui - CHARLYDENTAL frezavimo staklės su 5 ašių CNC technologija, skirtos techninių protezų gamybai.
Antroji skirta pramonei, tiksliau, didelių detalių apdirbimui plastiko, kosmoso ir antžeminio transporto sektoriuose. Šis CNC frezavimo staklių asortimentas yra universalus, taip pat atitinka modeliuotojų ir termoformuotojų poreikius, nes užtikrina puikų didelių plastikinių detalių nušlifavimą ir apdailą.

Kompaktiškos CNC tekinimo staklės 


Mūsų Charly4T tekinimo staklės yra ypač kompaktiškos. Šiomis mokomosiomis staklėmis galima atlikti pagrindines tekinimo operacijas, tokias kaip tekinimas, tekinimas, griovelių išpjovimas, ištekinimas, gręžimas, sriegimas ir sudėtingų profilių sekimas. Be to, dėl paprasto naudojimo jos ypač tinka mokymui vidurinėse mokyklose ir pameistrystės įstaigose. Šis procesas plačiai naudojamas prototipams ir nedidelėms serijoms tekinti "Fablab" ir vietinėse gamyklose.

CNC lazerinio pjovimo staklės


Pjovimas lazeriu yra toks pat tikslus kaip ir pjovimas vandens srove ar peiliu. Jis ypač tinka masinei gamybai. Šiuo procesu galima apdirbti daugelį medžiagų (medieną, metalą, akrilą, plastiką, odą ir t. t.).

 

CNC pjovimo vandens srove staklės


Vandens srovės pjovimo staklių asortimentas sukurtas visų tipų medžiagoms - minkštoms, lanksčioms ir kietoms - pjauti. Priklausomai nuo pjaunamos medžiagos, pjauti galima naudojant gryną vandenį arba pridedant abrazyvo (smėlio). Pjovimas atliekamas naudojant šaltą vandenį. Dėl karščio nesusidaro jokios deformacijos.

Šis metodas ypač gerai tinka pramoniniam naudojimui, kai taikomi griežti higienos reikalavimai, pavyzdžiui, maisto perdirbimo ar medicinos sektoriuose. Mechanikos inžinerijos sektoriuje pjovimas vandens srove naudojamas, pavyzdžiui, pjaunant tikslias technines mechanines dalis iš nerūdijančio plieno. Vandens srove taip pat galima pjauti labai kietas natūralias medžiagas, pavyzdžiui, marmurą, granitą, akmenį ir pan.

 

Peilių pjaustymo staklės


Peilių pjovimo sistema buvo modernizuota įdiegus skaitmeninį valdymą. Tačiau šią techniką vis dar lengva naudoti ir nebrangu eksploatuoti. Šio tipo mašinoms galima pritaikyti įvairių tipų peilius. Jais galima labai tiksliai ir greitai pjauti lengvas, lanksčias medžiagas. 

Ši technologija ypač gerai tinka pakuočių, klijų ir tekstilės pramonei.

Pramoninės termoformavimo mašinos


Termoformavimas atliekamas pusiau automatiniu vakuuminiu presu. Sudėtingas detales, kurių formavimo gylis yra didelis, galima formuoti su dideliu pakartojamumu. Šio tipo procesas leidžia dirbti dideliu greičiu, todėl našumas yra puikus.

Todėl termoformavimas idealiai tinka gaminti sėdynių komponentus antžeminio transporto ir aeronautikos sektoriuose.

 

Pagal užsakymą gaminamos CNC staklės


Standartinių staklių gamintoja MÉCANUMÉRIC taip pat siūlo individualius sprendimus. Savo klientams siūlome pagal užsakymą pagamintas stakles, taip pat atnaujintas stakles.

Pagal užsakymą gaminamos mašinos

 

Mūsų klientų pramonėje atliekamų pjovimo ir apdirbimo darbų įvairovė yra ypač didelė. Juos gaminant kartais reikia įgyvendinti individualius sprendimus naudojant iš standartinių mašinų sukurtas stakles.
Šios specialios konstrukcijos leidžia mums papildyti savo stakles funkcijomis, užtikrinančiomis didesnį gamybos universalumą, už mažesnį biudžetą, nei reikalingas pagal užsakymą pagamintoms staklėms sukurti.

 

Atnaujintos mašinos

 

Mūsų klientai, įsigydami naują įrangą, gali pasinaudoti galimybe parduoti mums savo seną įrangą tokiu pat principu, kaip ir automobilių prekybos salonuose. Mūsų įmonėje dirbantys technikai atlieka kapitalinį remontą, tikrina, tobulina ir restauruoja šią įrangą, kad ją vėl būtų galima parduoti už mažesnę kainą nei naujos mašinos. Užtikriname visišką patikimumą ir suteikiame garantiją kiekvienai įrangai.

Specialiai pritaikytos mašinos


Esant konkretesniems poreikiams ir dėl mūsų kompetencijos, įmonėje veikiančio projektavimo biuro bei ilgametės patirties galime patenkinti jūsų specialius pageidavimus ir pagaminti visiškai individualią mašiną pagal jūsų specifikacijas.

 

 

Pagal individualų užsakymą pagamintos mašinos

 

Mūsų paslaugos 

"MÉCANUMÉRIC" įsiklausome į savo klientus. Kadangi mūsų mašinos yra ilgaamžės, siūlome jums ilgalaikę pagalbą, kad pagerintume jūsų mašinų našumą, ir teikiame techninės priežiūros paslaugas. Mūsų mokymo kursuose gausite visą reikiamą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo CNC stakles.

 

Mūsų karštoji telefono linija yra jūsų paslaugoms ir daro viską, kas įmanoma, kad sumažintų jūsų gamybos pertrūkius. Mūsų išvažiuojamieji specialistai ir nuotolinės techninės priežiūros tarnyba yra pasirengę skubiai suteikti jums tinkamą problemos sprendimą.  

 

Mécanuméric: žmonės, technologijos ir sprendimai

MÉCANUMÉRIC projektuoja, gamina ir parduoda įvairias skaitmeninio valdymo mašinas Prancūzijoje. Mūsų 3, 4 ir 5 ašių frezavimo staklės, pjovimo vandens srove ir lazeriu staklės, tekinimo staklės ir termoformavimo staklės tenkina jūsų poreikius, kad ir kokiame veiklos sektoriuje dirbtumėte.

 

CNC staklėmis galima apdirbti daugybę medžiagų: aliuminį, medieną, plieną, plastiką, odą, tekstilę, akmenį, kartoną ir kt. Kokybė, tikslumas, atlikimo greitis ir mažesnės gamybos sąnaudos - tai tik keletas CNC staklių teikiamų privalumų.
 

Mūsų programinė įranga pateikiama kartu su jūsų mašina. Prieš pateikdami užsakymą savo klientams teikiame visas paslaugas. Padedame jiems perprasti technologines priemones. Mūsų technikai yra reguliariai mokomi, kad galėtų teikti geriausias įmanomas garantinio aptarnavimo ir techninės priežiūros paslaugas.
           
Mūsų kompetencija, patirtis ir žinios pripažįstamos tiek Prancūzijoje, tiek tarptautiniu mastu.