4 ašių CNC frezavimo staklės

MECANUMERIC gamina ir tiekia didelio našumo 4 ašių CNC daugiagalves pramonines frezavimo stakles MECABOND. Ji idealiai tinka išorinės reklamos ir pastatų fasadų gamybai.

Sužinokite daugiau apie 4 ašių CharlyDental frezavimo stakles, skirtas odontologijos sektoriui.

Šiomis lengvai naudojamomis 4 ašių CNC frezavimo staklėmis pjaunamos ir graviruojamos visų tipų dalys ir objektai. Tai tvirta ir galinga įranga, kuria apdirbama tiek mediena, tiek plastikas ir įvairūs metalai. Pjovimas ir graviravimas 4 ašių CNC frezavimo staklėmis yra labai tikslus.

CHARLYDENTAL MICROLAB 4+
Compact 4 axes milling machine capable of machining in dry and in wet
CHARLYDENTAL CD04-S
Compact dental milling/grinding machines in 4 axes for dry and wet machining
MECABOND
For ultra fast cutting of materials in plates

MECANUMERIC 4 ašių skaitmeninio valdymo frezavimo staklių gamintojas


4 ašių CNC frezavimo technologija suteikia galimybę apdirbti dalis ir objektus  papildomai dar iš vienos pusės, ko nėra 3 ašių CNC staklėse.

MECANUMERIC yra įsipareigojusi savo klientams pasiūlyti tinkamą kainą už savo mašinas.  Suteikiame išsamius mokymus (programinės įrangos ir mašinos valdymo), kad naudotojai galėtų visiškai įvaldyti visas savo įrangos funkcijas.


Skaitmeninis valdymas CNC MECANUMERIC

Šiam mašinų tipui sukurtas skaitmeninis valdymas turi daug privalumų. Programavimą galima išsaugoti ir naudoti ateityje. Tai reiškia, kad naują detalių seriją galima pagaminti itin greitai. Prireikus gamybą galima sustabdyti ir vėl paleisti, prarandant mažiausiai laiko.

 

STAKLĖS

MECANUMERIC sukūrė 3 4 ašių CNC frezavimo stakles, iš kurių dvi specialiai sukurtos odontologijos sektoriui . 3-iosios staklės pritaikytos įvairioms pramoninėms reikmėms.

 

CHARLYDENTAL MICROLAB 4+

 

Šios 4 ašių frezavimo staklės yra itin universalios. Tiek dantų chirurgai, tiek laboratorijos gali gaminti įvairius dantų protezus, įskaitant įtvarus, vainikėlius, tiltus ir atskirus karkasus (kopingus). Jis turi bešepetį servo variklį ir 500 W suklį. Jis gali suktis iki 100 000 aps/min greičiu.

 

Tikslus įrankio ilgio matavimas +/-0,01 milimetro. Tai tikras apdirbimo centras, idealiai tinkantis laikiniesiems ar vienetiniams dantų protezams gaminti.

 

CHARLYDENTAL CD04-S

 

CHARLYDENTAL CD04-S staklių asortimentas skirtas dantų protezų gamybai su 4 pozicionuojamomis ašimis. Į dėklą galima patalpinti 12 įrankių. Šios staklės taip pat turi USB ir ETHERNET ryšio privadą.

 

Dėl greito ir paprasto valdymo staklės idealiai tinka įprastai ar net kasdienei gamybai. Dėl 4 besisukančių ašių galima frezuoti minkštų medžiagų ir keramikos protezus sausu arba suteptu įrankiu.

Laboratorijos ir odontologai gali greitai ir lengvai gaminti įsukamus strypus, teleskopinius vainikėlius, ortodontinių tyrimų modelius, faneras ir inlay-core protezus.

 

MECABOND

 

Šios daugiagalvės 4 ašių CNC skaitmeninės frezavimo staklės turi didelį darbo stalą. Ji skirta didelėms detalėms gaminti. Suklio greitis siekia iki 100 000 apsukų per minutę, todėl apdirbama greitai ir tiksliai.

 

Šiose staklėse įdiegta didelio našumo sistema, skirta greitai pjauti lakštines medžiagas. Jos ypač tinka statybų pramonei (fasadams, dekoratyviniams frizams ir plastikinėms dailylentėms), taip pat išorinės reklamos sektoriui.


 

Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Privalumai, iššūkiai ir mechaninio apdirbimo problemos: kompozicinės medžiagos turi didelių privalumų aeronautikos sektoriuje, tačiau kokius iššūkius reikia įveikti, norint jomis pasinaudoti?