CNC pjovimo peiliais technologija

Atsiradus naujoms technologijoms, tokioms kaip lazerio, plazmos ir vandens srovei, kurios padidino pjovimo greitį, tikslumą ir našumą, pjovimas peiliais, senesnė technologija, išsaugojo visą savo specifiką ir patrauklumą.

 

Skaitmeninio valdymo pjovimo peiliais staklėmis pjaunama smulkiai, todėl jomis galima puikiai apdoroti putplastį, gumą, tekstilę, audinius ir kartoną, taip pat tauriąsias žaliavas, pavyzdžiui, odą.

 

 

 

Kaip veikia  pjaustymo peiliais technologijos

 

Nors pjaustymo peiliu galimybės yra labai įvairios, efektyviausias jis yra reklamos, iškabų ir pakuočių srityse, kur aukštos kokybės apdaila leidžia gerokai padidinti našumą, nes sumažina perdirbimo apimtis iki minimumo. Skaitmeninio valdymo pjaustyklės yra populiarus pasirinkimas pjaustant plastiką, kartoną ir audinius.  


Tuo pat metu šios technologijos privalumais naudojasi ir odos apdirbimas. Visų pirma ji gali būti naudojama gaminant sudėtingas detales, pavyzdžiui, odos gaminių ir avalynės pramonei, arba tam tikrų tipų baldams, pavyzdžiui, foteliams ir sofoms, gaminti. 


Aukštųjų technologijų pramonėje taip pat naudojamasi pjovimo peiliais privalumais. Aeronautikos ir kosmoso sektoriuose pjovimo operacijoms reikia didžiausio tikslumo, tačiau juos riboja didelė gamybos sparta ir griežtas biudžetas.

 

 

Priežiūra ir įrankiai: Kokios eksploatacinės medžiagos reikalingos pjovimo peiliu operacijoms?

Pjovimo peiliai yra pagrindiniai pjovimo įrankiai. Aukščiausios klasės peiliai paprastai gaminami iš volframo karbido ir užtikrina nepriekaištingus pjovimo rezultatus, nepriklausomai nuo apdirbamos medžiagos pobūdžio. Peiliukai būna įvairių formų ir geometrijos, kad atitiktų konkrečius pjovimo reikalavimus, pavyzdžiui, tiesūs peiliukai, peiliukai su V formos antgaliais, svyruojantys peiliukai ir kt. Labai svarbu pasirinkti tinkamus ašmenis, atitinkančius pjaunamą medžiagą ir naudojimo specifikacijas.

 

Siekdama užtikrinti pramoninės kokybės apdirbimą, Mecanumeric savo klientams siūlo aukštos kokybės pjovimo peilių asortimentą, įskaitant plokščius cilindrinius peilius nuo 11 iki 103 mm, smailus cilindrinius peilius nuo 5 iki 35 mm ir plokščius peilius. 

 

 

CNC pramoninė įranga, skirta peilių pjovimo operacijoms  

Pramoninės įrangos gamintoja MECANUMERIC sukūrė MECACUT NL skaitmeninio valdymo pjovimo peiliais stakles, kad patenkintų pramonės poreikius greitai ir tiksliai pjauti lengvas ir lanksčias medžiagas.

 

Dėl plataus pjovimo galvučių pasirinkimo ir optimizuoto pėdsako tai idealios pjovimo staklės, atitinkančios pakuočių pramonės poreikius.

 

Tuo pat metu "Mecanumeric" MECAPRO gamos staklėse galima instaliuoti ne tik frezavimo, bet ir pjovimo peilių galvutes, todėl jos pasižymi dideliu universalumu ir smulkiu bei tiksliu pjovimu. Tai puikus kainos ir kokybės santykis.