Skaitmeninio valdymo pjovimo ir apdirbimo įrangos projektuotojas ir gamintojas

 

Mecanumeric siūlo platų naujos kartos CNC staklių asortimentą, kurios yra  itin populiarios pramonės, odontologijos ir švietimo sektoriuose.

 

Mecanumeric pozicijos plačiai pripažįstamos šiose rinkose: greito prototipų kūrimo, iškabų, modeliavimo, modelių ir dizaino, įvairių 3D apdirbimo ir graviravimo.  Remdamasi savo plačiu sprendimų asortimentu, Mecanumeric siūlo jūsų gamybos procesui pritaikytą CNC sprendimą, Aukštos kokybės technologijos ir aptarnavimas, artimumas ir patikimumas - tai  mūsų siūlomų CNC sprendimų pagrindas.

 

Mecanumeric didžiuojasi esanti viena iš nedaugelio CNC staklių gamintojų pasaulyje, įvaldžiusi visas pagrindines technologijas, reikalingas projektuojant, gaminant, montuojant ir prižiūrint išbaigtus ir individualiems poreikiams pritaikytus skaitmeninio valdymo pjovimo sprendimus, naudojančius HSM frezavimą ir kitus pjovimo procesus, pavyzdžiui, vandens srove, lazeriu, peiliu ir ultragarsu. MECANUMERIC grupė - tai  :

 • Nuolatinės naujovės.
 • Daugiau nei 22 standartinės pjovimo, graviravimo, termoformavimo ir poliravimo įrangos gamos.
 • Individualūs technologiniai sprendimai, papildantys pagrindinį asortimentą.
 • Platus pritaikymo spektras.
 • Išsamus ir operatyvus vietinis aptarnavimas.

 

Grupėje, kurios konsoliduoti pardavimai 2019 m. siekė daugiau nei 20 mln. Eurų , dirba daugiau nei 140 darbuotojų, įmonė įsikūrusi naujose 13 000 m² ploto gamybinėse patalpose pietvakarių Prancūzijoje, esančiose netoli garsaus UNESCO pasaulio paveldo vyskupijos miesto Albi.

 

 

 

 

Jos produktai platinami ir prižiūrimi visame pasaulyje:

- tiesiogiai iš MECANUMERIC France daugelyje šalių (Artimuosiuose Rytuose, Afrikoje, Belgijoje, Portugalijoje, Ispanijoje ).

- arba per filialus:

 • MECANUMERIC DEUTSCHLAND GmbH platina mūsų gaminius Vokietijoje, Austrijoje ir Šveicarijoje.
 • MECANUMERIC ITALIA Srl mūsų gaminius platina Italijoje.

- arba per platintojų, partnerių, atstovų, techninio aptarnavimo partnerių tinklą.

MŪSŲ KOMANDA: MECANUMERIC stiprybė – tai jos talentai !

 

Jeigu MECANUMERIC sėkmingai gyvuoja jau 30 metus, tai visų pirma jos talentingos komandos dėka.

 

Šiandien kompanijoje dirba daugiau nei 140 darbuotojų, kurie atsižvelgdami į klientų poreikius projektuoja, gamina, tiekia ir prižiūri aukšto patikimumo bei našumo gamybos ir apdirbimo įrangą.

1994 m. Prancūzijos Albi mieste dvylikos inžinierių ir technikų įkurta įmonė savo plėtros modelį grindžia savo specialistų žiniomis ir techniniais įgūdžiais.
 

MECANUMERIC yra viena iš nedaugelio šio sektoriaus įmonių, kuri savo veiklą 100 % vykdo pati. Inžinerijos, konstrukcijų gamybos ir įrangos surinkimo darbai atliekami mūsų gamykloje, įsikūrusioje pietvakarių Prancūzijoje, netoli garsaus UNESCO paveldo Vyskupijos miesto Albi. Mūsų darbai apima šiuos procesus:

 • Mechaninė inžinerija
 • Elektronikos, kompiuterijos ir automatikos inžinerija
 • Metodai, industrializacija ir planavimas
 • Mechaninis suvirinimas
 • Mechaninis apdirbimas
 • Smėliavimas, dažymas ir džiovinimas
 • Elektros instaliacija
 • Surinkimas
 • Testai ir bandymai
 • Įrangos montavimas
 • Techninė priežiūra, gedimų šalinimas, karštoji linija ir t.t.

 

Įgijusi ISO 9001: 2015 sertifikatą, įmonė yra įsipareigojusi plėtoti paslaugų kultūrą. Tiek iš savo pagrindinės būstinės Prancūzijoje, tiek iš filialų Vokietijoje ar Italijoje MECANUMERIC specialistai gali atvykti į kliento vietą greičiau nei per 3 darbo dienas. Baltijos ir Skandinavijos šalyse klientus aptarnauja vietiniai MECANUMERIC partneriai, kurie pas klientą atvyksta per trumpiausią įmanomą laiką.

 

SERVISO FILOSOFIJA : CARE, geriausias Mecanumeric CNC staklių klientų aptarnavimas

Mecanumeric Group siūlo visapusiškas paslaugas

 

Mūsų darbas su klientais nesibaigia įrangos pardavimu. Mums rūpi, kad klientams būtų lengva ir patogu dirbti su mūsų staklėmis.

Mūsų CARE tarnyba yra santykių su klientais pagrindas – ji visada šalia kliento - nuo kliento poreikių analizės etapo iki staklių eksploatavimo pabaigos.

Daugiau nei 20 darbuotojų turinti CARE tarnyba siūlo daugybę paslaugų mūsų klientams, kad jie galėtų kuo visapusiškiau naudotis MECANUMERIC staklėmis.

Mokymų centras

MECANUMERIC mokymo grupės apmoko klientų operatorius naudotis staklėmis ir atlikti jų techninę priežiūrą. Mokymai gali būti organizuoti kliento patalpose arba mūsų mokymų centre Albi, susipažinkite su teorinių ir praktinių mokymų programa.

 

Galimybių testai

Jums reikia dirbti su naujomis medžiagomis arba pagerinti apdirbimo kokybę / laiką? Mūsų CARE tarnybos bandymų padalinys yra pasiruošęs jums padėti.

Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas .


Staklių našumo gerinimas

CARE tarnyba, atsižvelgdama į konkretaus kliento poreikius, gali pasiūlyti įvairių staklių našumo didinimo galimybių , stakles modifikuojant arba esamose staklėse  sumontuojant papildomas opcijas.

Korekcinė / Prevencinė priežiūra 
Mūsų mobilios technikų komandos keliauja visur, kur yra mūsų klientai, kad atliktų prevencinę ir korekcinę staklių techninę priežiūrą ir taip užtikrintų ilgesnį jų tarnavimo laiką. Susipažinkite su mūsų techninės priežiūros sutartimis .

Karštoji linija

Karštąja linija klientai gali susisiekti su mūsų  gamykloje dirbančiais techniniais specialistais, kurie operatyviai padės jums  telefonu arba prisijungę prie staklių nuotoliniu būdu .

Atsarginės dalys

Įrangos dalis ir eksploatacines medžiagas, skirtas Mecanumeric, CharlyDental, CharlyRobot ar net kitų prekės ženklų įrangai, klientai gali patogiai įsigyti MECANUMERIC internetinėje parduotuvėje.

 

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų CARE tarnybą-
užpildykite mūsų
 KONTAKTINĘ FORMĄ 

 

Nuolatinės inovacijos :  kasmet į mokslinius tyrimus ir plėtrą investuojame beveik 10 % įmonės apyvartos

 

Daugiau kaip 20 inžinierių ir technikų, kurių kiekvienas yra savo srities (mechanikos, elektronikos, automatikos, robotikos, informacinių technologijų ir kt.) ekspertas,  dėka MECANUMERIC pati kuria ir projektuoja savo įrangą pilnumoje. Būtent dėl to savo klientams galime pasiūlyti individualiai pritaikytas mašinas ir labai operatyviai reaguoti į jų poreikius.

 

 

Inovacijos yra įmonės veiklos pagrindas

 

 

Mūsų projektavimo biuro komandos pagrindas - aukštos kvalifikacijos inžinieriai ir technikai, turintys ilgametę staklių ir specialių mašinų projektavimo patirtį. Tai užtikrina bendrovės ekspertiškumą šiose srityse :

- mechaniniai tyrimai

- 3D projektavimas modernia CAD programa PRO ENGINEER CREO

- skaitmeniniu būdu valdomų plokščių projektavimas

- programavimas asemblerio arba objektinėmis kalbomis

- interpoliuotas daugiaašis servo valdymas

- SIEMENS, FANUC arba HEIDENHAIN skaitmeninio valdymo ir susijusių PLC integravimas

- elektrinių schemų kūrimas (IGE XAO)

- robotų integravimas ...

 

MECANUMERIC, bendradarbiaudama su partneriais (vyriausybės institucijomis, pramonės įmonėmis, mokyklomis, technikos kolegijomis ir kt.), nuolat aktyviai dalyvauja įvairiuose mokslinių tyrimų ir plėtros projektuose.

 

Made in France  : Visa gamyba vyksta  Prancūzijoje  Mecanumeric  gamykloje !

Nuo pat įkūrimo 1994 m. įmonė viską gamina pati. Mūsų klientai tai labai vertina. Siekdami užtikrinti visišką gamybos grandinės kontrolę, visą mūsų gamybos veiklą vykdome 13 000 kv. m. plote esančiuose pastatuose. Tai užtikrina maksimalų efektyvumą ir leidžia mūsų komandoms dirbti kartu.

2019 m. pastatytoje naujoje MECANUMERIC gamykloje Marssac-Sur-Tarn  įrengtos modernios gamybos patalpos, kuriose sumontuota:

 

- pjaustymo ir suvirinimo įranga,

- 2 didelės portalinės frezavimo staklės CORREA VERSA 90 ir CORREA VERSA 130,

- įvairūs apdirbimo centrai ir tekinimo staklės: DMG MORI, MAZAK, CMZ ir kt.

- 4 kabinos, skirtos šratavimui, plovimui, padengimui epoksidiniais milteliais ir džiovinimui,

- metrologijos ir TRIDIM skyrius,

- 15 tiltinių kranų, kurių keliamoji galia iki 40 tonų.

Mes atliekame pilną staklių gamybos procesą - nuo važiuoklės sukūrimo iki finalinių testų:

 • staklių konstrukcijų pjaustymas ir mechanizuotas suvirinimas,
 • detalių, važiuoklės ir vartų šratavimas, plovimas, dažymas ir džiovinimas,
 • staklių gamybai reikalingų dalių apdirbimas,
 • elektros spintų instaliacija,
 • mechaninis ir elektros sistemos surinkimas,
 • detalių ir staklių testavimas.

Visos gamybos grupės (beveik šešiasdešimt žmonių) dirba ranka rankon su kitais įmonės padaliniais, kad užtikrintų mūsų klientams pačią geriausią įrangos kokybę.


Paspartintas nestandartinių staklių surinkimas (2018 m. sausio mėn)

Paspartintas nestandartinių staklių surinkimas (2018 m. sausio mėn)

Šios virš 21 metro ilgio frezavimo staklės buvo surinktos per 6 savaites ! Tai iššūkis, su kuriuo ....
Naujosios MECANUMERIC gamyklos inauguracija (2019 m. spalio mėn.)

Naujosios MECANUMERIC gamyklos inauguracija (2019 m. spalio mėn.)

Praėjus 4 mėnesiams po to, kai įmonė persikėlė į naujas patalpas, 2019 m. spalio 4 d. įvyko jos oficiali inauguracija. Šia proga....
MECANUMERIC 25 METAI (2019 SPALIS)

MECANUMERIC 25 METAI (2019 SPALIS)

1994 - 2019 : MECANUMERIC jau 25 metai! Šiai svarbiai sukakčiai paminėti įmonė surengė šventinį vakarą Château de Tauziès...