Aukšto slėgio vandens srovės pjovimo technologija, skirta tiksliam CNC apdirbimui

 

MECANUMERIC aukšto slėgio vandens srove pjovimo technologija galima pjauti įvairias medžiagas naudojant gryną vandenį arba vandenį, sumaišytą su abrazyvu labai kietoms medžiagoms pjauti. Dėl srovės tikslumo ir galios galima labai tiksliai pjauti net sudėtingas formas.

 

 

Pjovimas aukšto slėgio vandens srove turi daug privalumų:

  • didelio tikslumo pjovimas su abrazyvu arba be jo.
  • greitas pjovimas, užtikrinantis didelį gamybos našumą visose srityse
  • visiškai išsaugoma pjaunamo produkto molekulinė struktūra,
  • galimybė pjauti nevienalytes medžiagas,
  • sudėtingų formų pjovimas,
  • kietų medžiagų (grūdinto plieno, aliuminio, nerūdijančio plieno, akmens, lakštinio metalo, titano ir t. t.) pjovimas,
  • išpjovų optimizavimas,
  • mažos vandens sąnaudos,
  • aplinkos apsauga,
  • amortizuojamos investicijos...

 

Kaip veikia pjovimas aukšto slėgio vandens srove 

Vanduo filtruojamas, kad būtų pašalintos priemaišos. Atsižvelgiant į pjaunamą medžiagą, galima dozuoti tam tikras abrazyvines medžiagas. Tada vanduo suspaudžiamas specialiu siurbliu, kad srovė sklistų 2 ar 3 kartus didesniu nei garso greičiu. Koncentruota vandens molekulių energija, sustiprinta abrazyvu, leidžia kokybiškai pjauti beveik bet kokią medžiagą, o kietų medžiagų storis gali siekti iki 200 mm.


MECANUMERIC, pramoninių įrankių gamintoja, siūlo skaitmeninio valdymo vandens srove pjovimo stakles, skirtas įvairioms reikmėms. Mūsų sukurtos technologijos leidžia padidinti gamybą ir sumažinti gamybos sąnaudas. 

 

Svarbus aspektas, į kurį turi atsižvelgti norintys įsirengti pjovimo vandens srove technologiją, yra įrengiamo siurblio tipas. Mécanuméric jau daugelį metų bendradarbiauja su KMT dėl jų efektyvesnių ir ekonomiškesnių intensyvinimo siurblių, kurių vandens srovės slėgis gali siekti 6200 barų.

 

 

Kokioms reikmėms gali būti naudojamas pjovimas vandens srove? 

Pjovimo vandens srove technologija yra universali ir pasiteisino įvairiose srityse, pvz:

 

 

•    Pjovimo vandens srove kokybė žemės ūkio ir maisto produktų sektoriuje


Atsižvelgiant į maisto pramonės sveikatos apribojimus, pjaustymas grynu vandeniu turi daug privalumų:
      o    Sveika pjaustymo aplinka, užteršimas neįmanomas, nes maistas ir mašina nesiliečia.
      o    Taupomas laikas: nereikia keisti peilių, sistema nepertraukiama.
      o    Naudojamų produktų ir suteikiamų formų įvairovės lankstumas.

 

•    Metalų pjaustymas aukšto slėgio vandens srove 

 

Daugelį metalų galima pjauti vandens srove. Tai patraukli alternatyva lazeriniams ir plazminiams metodams, nes ji yra tikslesnė ir pigesnė. Stalo pjovimo technologija ir abrazyvai leidžia pjauti storesnius metalus, pavyzdžiui, titaną ir aliuminį. Kadangi tai yra šaltasis pjovimo procesas, dėl karščio nesusidaro deformacijos ir medžiaga nesukietėja.

Dėl jo tikslumo nereikia atlikti daugumos retušavimo darbų, kurie įprastai atliekami kitais būdais.

 

 

•    Kompozitinių medžiagų pjaustymas

 

Vandens srovės pjovimo staklės leido sukurti apdirbimo procesus, kuriuose nėra vibracijos ir karščio iškraipymų, todėl gaunami aukštos kokybės rezultatai apdirbant sudėtingas detales, kurios ypač populiarios aviacijos ir kosmoso sektoriuje

 

 

 

•    Kitų medžiagų pjaustymas vandens srove

 

Aukšto slėgio vandens srove galima pjauti dar daugiau medžiagų: nerūdijantį plieną, lydinius, akmenį, keramiką, plyteles, putplastį, gumą, porcelianą, audinius, kartoną ir kt.

 

 

 

 

 

 

 

•    Stiklo pjaustymas abrazyvais

Dėl to, kad nėra abrazyvinių medžiagų, vibracijos ir šiluminio neutralumo, stiklą galima pjaustyti įvairiomis formomis ir raštais. Paprasti metodai neleis stiklui įtrūkti. Dabar daugumą stiklo pjūvių įmanoma ir ekonomiškiau atlikti.

 

 

Priežiūra: Kokios susidėvinčios dalys reikalingos atliekant pjovimo aukšto slėgio vandens srove operacijas?

Siurbliai ir galvutės yra labai svarbūs sklandžiam pramoninių pjovimo vandens srove mašinų darbui.

 

MECANUMERIC bendradarbiauja su pirmaujančiais prekių ženklais, pvz: KMT, DIGITAL CONTROL, H2O JET ir WAZER, kad savo elektroninėje parduotuvėje galėtų jums pasiūlyti geriausias rinkoje esančias atsargines dalis, galvutes, antgalius ir siurblius.

 

Be to, šie prekių ženklai siūlo eksploatacines medžiagas, pavyzdžiui, abrazyvus, stalo įdėklus, vamzdynus, filtrus, sandariklius ir t. t.

 

 

Pjovimo vandens srove įranga  

PUREJET, LANKSČIŲ IR LENGVŲ MEDŽIAGŲ PJAUSTYMO VANDENS SROVE MAŠINA

Paprastumas, greitis ir efektyvumas - tai pagrindiniai žodžiai, kuriais buvo vadovaujamasi projektuojant šias vandens srove pjaustymo stakles, sukurtas siekiant supaprastinti įvairių minkštų ir lengvų medžiagų pjaustymą. Joje sumontuotas specialiai šiam asortimentui sukurtas aukšto slėgio alyvos ir vandens stiprinimo siurblys, užtikrinantis nuolatinį 4000 barų slėgį ir nedideles techninės priežiūros sąnaudas.

 

WAZER - KOMPAKTIŠKAS IR PAPRASTAS NAUDOTI "VISKAS VIENAME" PJOVIMO VANDENS SROVE ĮRENGINYS

MECANUMÉRIC plečia savo asortimentą, platindama WAZER© prekės ženklą, kuris yra nebrangių įrenginių, skirtų prototipų kūrimui ir mažų serijų gamybai, etalonas. Šis aparatas, kurio technologija yra beveik plug-n-play, patiks mokykloms, "Fablab", dizaino biurams ir gamykloms.

 

MECAJET, MINKŠTŲ IR KIETŲ MEDŽIAGŲ PJAUSTYMO VANDENS SROVE MAŠINA

Intensyviam profesionaliam naudojimui skirtos MECAJET vandens srove pjovimo mašinos yra labai universalios, jose įdiegta daug naujovių: jomis galima pjauti minkštas medžiagas (odą, plastiką, gumą ir kt.) naudojant gryną vandenį arba kietas medžiagas (metalą, keramiką, stiklą, akmenį, kompozitus ir kt.) pridedant abrazyvo.

 

QUICKJET - KOMPAKTIŠKA, SAUGI MAŠINA VISOMS MEDŽIAGOMS

Šioje mašinų gamoje dera saugumas, kompaktiškumas, didelis našumas ir ypatingas tikslumas. Jos kinematika, įkvėpta mechaninio apdirbimo sprendimų, leidžia gaminti labai tikslias detales. Su aukšto slėgio siurbliais ir THP komponentais QUICKJET asortimentas yra optimizuotas visiems pramoninio tikslumo darbams su minkštomis ir kietomis medžiagomis.

 

LABJET, KOMPAKTIŠKOS PJOVIMO VANDENS SROVE STAKLĖS 

LABJET asortimentas - tai kompaktiškos, pramoninio našumo, kompaktiško formato pjovimo vandens srove efektyvumo ir tikslumo derinys. Su fiksuotu 1050 x 750 mm naudingo dydžio stalu LABJET asortimentas gali pjauti minkštas medžiagas naudojant gryną vandenį arba kietas medžiagas pridedant abrazyvo. Visiškai kraštinis, todėl operatoriai gali dirbti visiškai saugiai. Tai ideali mašina, atitinkanti pramonininkų griežtumo ir tikslumo poreikius, taip pat mokymo sektoriaus saugumo ir kompaktiškumo reikalavimus. 

 

MDA - PJOVIMO STAKLĖS, SKIRTOS MAISTO PERDIRBIMUI

MDA asortimente galima pjaustyti maisto produktus, pavyzdžiui, konditerijos gaminius, žuvį, delikatesus, vaisius ir daržoves, sumuštinius ir kt. Pagrindinis MDA asortimento privalumas, atitinkantis maisto saugos ir higienos reikalavimus, yra tas, kad jame nėra ašmenų, todėl pjaustoma nesiliečiant su produktu ir išvengiant bet kokio mikrobų perdavimo. 

 

MDE, GRYNO VANDENS PJAUSTYMO MAŠINA

MDE asortimentas gali pjauti labai aukšto slėgio gryno vandens srove. Ši įranga, kurią galima įsigyti su įvairiais siurbliais ir papildomomis galimybėmis, ypač populiari tarp tekstilės ir odos dirbinių gamintojų.

 

Atraskite visą MÉCANUMÉRIC pjaustymo vandens srove mašinų asortimentą

 

 


Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Privalumai, iššūkiai ir mechaninio apdirbimo problemos: kompozicinės medžiagos turi didelių privalumų aeronautikos sektoriuje, tačiau kokius iššūkius reikia įveikti, norint jomis pasinaudoti?