Technologie de découpe laser à commande numérique

 

Pjovimas ir graviravimas lazeriu turi daug privalumų ir didelį našumą: didelis pjovimo greitis, labai tikslus darbas, maža medžiagos deformacija arba jos visai nėra, nereikia įrankių, nėra tiesioginio kontakto su medžiaga, procesas saugus ir automatizuotas ir t. t.
 

Pjovimas lazeriu yra universalus, nes gali būti naudojamas įvairioms medžiagoms: aliuminiui, metalui (plienui, nerūdijančiajam plienui), medienai, plastikui, popieriui, audiniams ir kt. nepriklausomai nuo reikiamų dalių dydžio. 


Lazerio technologijos galia reiškia, kad ji gali būti naudojama įvairioms pramonės sektoriaus (aeronautikos, transporto, baldų ir kt.), taip pat apdailos, architektūros, reklamos, meno ir kt. sritims. 

 

 

Kaip veikia lazerinio pjovimo sistemos?

Pjaustant CNC lazeriu, didelio galingumo lazerio spindulys kaitina pjaunamos medžiagos paviršių, kol ši išsilydo arba išgaruoja. Pjovimas baigiamas, kai lazerio spindulys visiškai įsiskverbia į apdirbamą medžiagą. Tam tikroms reikmėms į procesą galima įtraukti apdorojimo dujas.

Šiam aukštųjų technologijų procesui gali padėti skaitmeninis valdymas (naudojant specialią programinę įrangą). Pramoninis CNC lazerinio pjovimo įrankis užtikrina geresnius rezultatus tiek apdailos tikslumo, tiek pjaunamų dalių gamybos greičio požiūriu. 


CNC lazerinio pjaustymo staklėmis galima apdoroti visų tipų objektus dideliu greičiu, nepriklausomai nuo pjūvio formato ir dydžio (kuris gali būti mažesnis nei milimetras).
Lazerio spindulio nereikia prižiūrėti, kaip ir nėra pavojaus, kad jis susidėvės, todėl sumažėja išlaidos eksploatacinėms medžiagoms. Šis lazerinio pjaustymo procesas yra tiek pat pjaustymo, kiek ir graviravimo, todėl juo teikiamos įvairios paslaugos pramonei. MECANUMERIC asortimento CNC lazerinio pjovimo staklės dėl savo surinkimo kokybės ir paprasto naudojimo užtikrina visišką klientų pasitenkinimą. 


Naudojant optinio pluošto lazerio technologiją galima pjaustyti įvairias medžiagas. 

 

 

Lazerinio pjovimo technologija veiksminga įvairioms medžiagoms

 

Metalo pjaustymas lazeriu :

Šis galingas metodas leidžia labai tiksliai pjaustyti metalą, net ir sudėtingų formų. Dėl didelio lankstumo lazeriu pjaunama įvairūs metalai, pavyzdžiui, plienas, aliuminis, lakštinis metalas ir varis. Be to, lazeriu pjaunamos metalinės detalės turi švarius ir lygius kraštus, todėl sutrumpėja gamybos procesas, nes nebereikia atlikti papildomų apdailos darbų.

 

Medienos pjaustymas ir graviravimas lazeriu:

Medienos pjaustymas lazeriu yra naujoviškas metodas, suteikiantis kūrybiškų ir tikslių galimybių. Naudojant fokusuotą lazerio spindulį, šiuo metodu medieną galima pjaustyti labai tiksliai ir subtiliai. Medienos pjovimo lazeriu privalumai - tai galimybė atlikti švarius pjūvius, sudėtingus kontūrus ir kruopščias detales. 


Be to, lazeriu ant medienos paviršiaus galima išgraviruoti raštus, paveikslėlius ar net tekstą, taip suteikiant bet kokiam projektui meninį ir asmeninį aspektą. Nesvarbu, ar kuriami modeliai, dekoratyviniai dirbiniai, ar net baldai, medienos pjaustymas lazeriu yra universalus ir veiksmingas metodas, leidžiantis amatininkams ir dizaineriams atrasti naujas darbo perspektyvas.

 

Plastiko pjaustymas lazeriu:

Šis procesas leidžia labai tiksliai pjaustyti plastiką, neatsižvelgiant į jo sudėtingumą ar storį. Pjovimas lazeriu turi nemažai privalumų apdirbant plastiką, įskaitant didelį pjovimo greitį ir fizinio kontakto su medžiaga nebuvimą, todėl sumažėja deformacijos ar pažeidimo rizika. 


Be to, naudojant lazerinę technologiją, pjūviai atliekami lygiais kraštais be įbrėžimų, todėl nereikia atlikti papildomos apdailos. Lazerinis plastikų pjaustymas taip pat pasižymi dideliu naudojimo lankstumu, nes juo galima apdoroti įvairius plastikus, pavyzdžiui, akrilą, polikarbonatą, PVC ir daugelį kitų. Nesvarbu, ar gaminate pramonines detales, prototipus, ar dekoratyvinius objektus, lazerinis plastiko pjaustymas garantuoja tikslius, švarius ir aukštos kokybės rezultatus.

 

 

Paraiškos

CNC lazerinis pjaustymas naudojamas įvairiems objektams gaminti, įskaitant :

 

 

MÉCANUMÉRIC LASER pjovimo įranga 

MECALASE, idealiai tinka akrilui, kitiems plastikams ir plonam plienui pjauti.

MECALASE CNC lazerinio pjovimo įranga yra optimizuota akrilui, plastikams, medienai ir dariniams pjauti. Dėl ekonomiškų eksploatavimo išlaidų ir ilgo laiko tarp dujų papildymų ji yra vertingas turtas.

 

LASEC, pjaustymas (vektoriniu režimu) ir graviravimas (rastriniu režimu) plastikams, medienai, odai ir kt.

LASEC CNC lazerinio pjovimo staklės, galinčios pjauti vektoriniu režimu ir graviruoti rastriniu režimu, optimizuotos kelioms medžiagoms: plastikams, sintetinėms dervoms, medienai ir medienos gaminiams, odai, minkštam akmeniui, marmurui, granitui (tik graviravimas), mineraliniam stiklui (tik graviravimas), audiniui ir kartonui.

 

Atraskite visą MÉCANUMÉRIC lazerinio pjaustymo mašinų asortimentą