LAZERIS

Pjovimas ir graviravimas lazeriu pasižymi daugeliu privalumų ir itin dideliu našumu: atlikimo greitis, labai tikslus darbas, nedidelė medžiagos deformacija arba jos visai nėra, nereikia jokių įrankių, nėra tiesioginio kontakto su medžiaga, procesų sauga ir automatizavimas ir t. t.

 

Pjovimas lazeriu yra universalus, nes gali būti naudojamas įvairioms medžiagoms: aliuminiui, metalui (plienui, nerūdijančiajam plienui), medienai, plastikui, popieriui, audiniams ir kt. nepriklausomai nuo reikiamų dalių dydžio.

Lazerinės technologijos turi daugybę pritaikymo galimybių pramonės sektoriuje (aeronautikos, transporto, baldų ir kt.), taip pat apdailos, architektūros, reklamos, meno ir kt. srityse.

 

Kaip tai veikia

Pjaunant CNC lazeriu, didelio galingumo lazerio spindulys kaitina pjaunamos medžiagos paviršių, kol ši išsilydo arba išgaruoja. Pjovimas baigiamas, kai lazerio spindulys visiškai įsiskverbia į apdirbamą medžiagą. Tam tikrais atvejais gali būti naudojamos apdorojimo dujos.

 

Šiam aukštųjų technologijų procesui gali padėti skaitmeninis valdymas (naudojant specialią programinę įrangą). Pramoninė CNC lazerinio pjovimo įranga užtikrina geresnius rezultatus tiek apdailos tikslumo, tiek pjaunamų dalių gamybos greičio požiūriu.

 

Naudojant optinio pluošto lazerio technologiją galima pjauti įvairias medžiagas. CNC lazerinio pjovimo staklėmis galima apdirbti visų tipų objektus, nepriklausomai nuo pjūvio formato ir dydžio (kuris gali būti mažesnis nei milimetras).

 

Šis lazerinis pjovimo procesas, kaip pjovimo ir graviravimo procesas, teikia platų paslaugų spektrą gamintojams. MECANUMERIC CNC lazerinės staklės dėl savo surinkimo kokybės ir paprasto naudojimo užtikrina visišką klientų pasitenkinimą.

 

Naudojimas

CNC lazerinis pjovimas naudojamas įvairiems objektams gaminti, įskaitant :

- Aviacijos ir kosminės erdvės srityje, kai lazeriu pjaunamos dalys iš specialaus plieno

- Sausumos transportas, skirtas tramvajų, požeminių traukinių, elektrinių automobilių ir t. t. dalims gaminti.

- Reklama, POS ir komunikacijos - iškabų raidėms pjauti

- Apstatymas - granito graviravimas

- Architektūra - dekoratyviniams frizams pjaustyti

- Prabangos prekėms ir amatams, skirtiems graviruoti odą ir medieną

 


MECANUMERIC LAZERINIO pjovimo įranga

MECALASE, idealiai tinka akrilui, kitiems plastikams ir plonam plienui pjauti.

CNC lazerinio pjovimo įranga MECALASE yra optimaliai tinkamos akrilui, plastikams, medienai ir jos dariniams apdirbti. Dėl ekonomiškų eksploatavimo sąnaudų ir ilgai tarnaujančių dujų ji yra vertingas turtas.

 

LASEC, pjovimas (vektoriniu režimu) ir graviravimas (plastikai, mediena, oda ir kt).

CNC lazerinio pjovimo staklės  LASEC , galinčios pjauti vektoriniu režimu ir graviruoti rastriniu režimu, optimaliai tinka kelioms medžiagoms: plastikams, sintetinėms dervoms, medienai ir medienos gaminiams, odai, minkštam akmeniui, marmurui, granitui (tik graviravimas), mineraliniam stiklui (tik graviravimas), audiniui ir kartonui.

Atraskite visą  MÉCANUMÉRIC pjovimo lazeriu asortimentą