Skaitmeninio valdymo pramoninio tekinimo technologija

 

Skaitmeninio valdymo (CNC) tekinimas yra pagrindinis metodas, naudojamas svarbiausioms metalinėms detalėms gaminti daugelyje pramonės sektorių. Šis apdirbimo būdas apima metalinės detalės sukimą tekinimo staklėse ir jos formavimą naudojant specializuotus pjovimo įrankius. 

 

 

Kaip veikia CNC tekinimo technologijos

 

Skaitmeninio valdymo tekinimas yra plačiai pramonėje naudojamas apdirbimo procesas. Juo galima apdirbti medžiagą naudojant nebrangų procesą, kad pašalinant drožles būtų išgauta norima geometrija. Naudojant skaitmeninio valdymo pramonines tekinimo stakles galima apdirbti ruošinį jį sukant, o pjovimo įrankis formuoja norimą formą. Tekinimo būdu apdirbtos detalės ir gaminiai yra labai tikslūs. Jie būna įvairių formų, dydžių ir apdailos, ir atlieka svarbų vaidmenį kuriant pagrindinius komponentus, pavyzdžiui, velenus, krumpliaračius ir ašis.


Apdorojamos dalys dedamos į tekinimo staklių centrą, naudojant sukiklį, kurio sukimosi greitis pritaikomas prie medžiagos ir atliekamos tekinimo operacijos. Naudojant CNC tekinimo technologiją taupomas gamybos laikas ir išlaikomas didelis tikslumas (darbas milimetro tikslumu, nepriklausomai nuo apdirbamos detalės skersmens). 


MECANUMERIC asortimento pramoninėse tekinimo staklėse naudojamas galingas variklis, kuriuo galima tekinti visų rūšių medžiagas, įskaitant medieną, kompozitus ir plastikus. Skaitmeninio valdymo sistema perduoda informaciją iš kompiuterinio projektavimo failo į CNC stakles, kurios apdirba detalę, kad ir kokios formos ji būtų. Todėl serijinė detalių gamyba gali būti automatinė arba automatizuota.

 

CNC tekinimo privalumai

Skaitmeniniu būdu valdomam tekinimui reikia mažiau energijos ir jėgos nei kitiems pramoninio apdirbimo procesams. Įrankiai mažiau dėvisi, todėl ilgiau tarnauja. Rezultatas - aukštos kokybės gaminiai mažomis sąnaudomis. Skaitmeninio valdymo tekinimo staklėmis galima lengvai surinkti drožles, o tai labai naudinga siekiant išvengti įrangos netvarkos ir netgi būtina, kai, pavyzdžiui, naudojamos toksiškos ar abrazyvinės drožlės.


Šiuolaikinėmis CNC tekinimo staklėmis galima atlikti daugybę sudėtingų operacijų, susijusių su medžiagos pašalinimu, pavyzdžiui, griovelių išpjovimą, sriegimą, gręžimą ar ištekinimą. Pavyzdžiui, dėl automatinio bokštelio ir pastovaus pastūmos greičio galima apdirbti daugybę medžiagų, pavyzdžiui, medieną, aliuminį, žalvarį ar termoplastikus. 


Skaitmeninio valdymo technologija (CNC) leidžia pasiekti neprilygstamą tikslumo ir našumo lygį dėl automatinio programavimo naudojant CAD/CAM (kompiuterizuoto projektavimo ir gamybos) programinę įrangą. Ją paprasta naudoti ir užtikrinama operatoriaus sauga. 

 

Kokios CNC tekinimo programos? 

Tekinimo procesas naudojamas sukamoms detalėms apdirbti įvairiose srityse, įskaitant :

 

 

Pramoninė įranga, skirta tekinimo operacijoms 

 

Skaitmeninėmis tekinimo staklėmis, aprūpintomis didelio našumo tekinimo įrankiais, pvz., greitaeigiais velenais, galima gaminti sudėtingas tekintas detales. CNC tekinimo procesas leidžia tiksliai apdirbti tiek vienetines, tiek masinės gamybos detales.


Charly4T CNC mini tekinimo staklės
CHARLY4T CNC mini tekinimo staklės, kurių technologija sukurta našumui užtikrinti, suteikia paprastumo frezuojant ir tekinant prototipus ir nedideles serijas.

 

Atraskite visą MÉCANUMERIC CNC tekinimo staklių asortimentą