TEKINIMAS

MECANUMERIC, CNC pramoninių staklių gamintoja, sukūrė CNC frezavimo staklių, skirtų tekinimui pagal vieną ar kelias horizontalaus ar vertikalaus sukimosi ašis, liniją.

 

Skaitmeninėmis frezavimo staklėmis, turinčiomis greitaeigį sukimo veleną, galima ištekinti sudėtingas detales. CNC tekinimo procesas gali būti naudojamas preciziškam vienos detalės apdirbimui arba masinei gamybai.

 

Kaip tai veikia

Tekinimas yra labai paplitęs apdirbimo procesas pramonėje. Jis naudojamas medžiagai apdirbti iki norimos formos pašalinant drožles. Skaitmeninio valdymo pramoninėmis tekinimo staklėmis galima  apdirbti detalę ją sukant ir formuoti norimą formą pjovimo įrankio pagalba.

MECANUMERIC gamos pramonine įranga galima tekinti visų rūšių medžiagas, įskaitant medieną, kompozicines medžiagas ir plastikus. Skaitmeninio valdymo sistema perduoda informaciją iš kompiuterinio projektavimo failo į CNC stakles, kurios apdirba detales, nepriklausomai nuo jų formos. Tai reiškia, kad masinė detalių gamyba gali būti automatinė.

Apdorojamos detalės dedamos į tekinimo staklių centrą suklio, kurio sukimosi greitis pritaikomas prie medžiagos ir reikiamo tekinimo būdo, pagalba. Naudojant CNC technologiją taupomas gamybos laikas, tačiau išlaikomas didelis tikslumas.

 

Privalumai 

Tekinimui reikia mažiau energijos ir jėgos nei kitiems procesams. Įrankiai mažiau dėvisi, o tai reiškia, kad jie ilgiau tarnaus. CNC tekinimo staklėmis galima lengvai surinkti drožles, o tai gali būti labai naudinga, pavyzdžiui, kalbant apie toksiškas ar abrazyvines drožles.

Šiuolaikinėmis CNC tekinimo staklėmis galima atlikti daug ir sudėtingų operacijų, pavyzdžiui, griovelių išpjovimą, sriegimą, gręžimą ar ištekinimą. Jomis galima apdirbti daugybę medžiagų, pavyzdžiui, medieną, aliuminį, žalvarį ir termoplastikus.

Skaitmeninio valdymo technologija leidžia automatiškai programuoti naudojant CAD/CAM (kompiuterizuoto projektavimo ir gamybos) programinę įrangą. Ji yra paprasta naudoti ir užtikrina operatoriaus saugą.

 

Naudojimas 

Tekinimo procesas naudojamas daugelyje sričių, pvz:

- medicinos, farmacijos ir chemijos srityse, gaminant podologijos detales.

- švietime, mokinių mokymui vidurinėse mokyklose ir pameistrystės programose

 

Pramoninė tekinimo įranga

Charly4T CNC mini tekinimo staklės

Tekinimo staklės CNC CHARLY4T, kurių technologija apgalvota našumui užtikrinti, suteikia paprastumo frezuojant ir tekinant prototipus ir nedideles serijas.

 

Susipažinkite su  MECANUMERIC CNC tekinimo staklių asortimentu.