Pramoninio frezavimo technologijos su 3, 4 ir 5 ašimis

CNC frezavimo technologijos užtikrina didelį našumą, kokybišką apdailą, didelį tikslumą ir lankstumą apdirbant įvairias formas. Dėl skaitmeninio valdymo itin universaliomis CNC staklėmis atliekamas frezavimas leidžia sukurti daugybę įvairių konstrukcijų kontroliuojamomis sąnaudomis. 
 

Dabar frezavimo staklės gali būti 3, 4 arba 5 ašių, jomis galima atlikti įvairias apdirbimo operacijas (griovelių išpjovimą, skersinį pjovimą, graviravimą, šalinimą, 3D gamybą ir t. t.), kurios tinka įvairių sektorių pramonės subjektams.

 

 

Frezavimo priedų veikimas

CNC frezavimo staklėmis, kurias kompiuterizuoja speciali CAD/CAM programinė įranga, galima tiksliai ir per trumpą laiką apdirbti įvairias medžiagas, pavyzdžiui, metalą, plastiką, putplastį, akmenį ar medieną. Pagal programine įranga sukurtą dizainą arba modelį sukuriamas gamybos procesas. Tada bus galima frezuoti prototipą arba pradėti gaminti, pavyzdžiui, standartinių dalių seriją. 

 

Kai projektas bus baigtas, skaitmeninis valdymas perims valdymą, judindamas horizontalias ir vertikalias ašis viso apdirbimo proceso metu. Frezavimo staklių variklį galima paleisti tiesiogiai, kai paleidžiama kompiuterinė programa, prižiūrint operatoriui. Taip jos gali veiksmingai atlikti daugybę pjovimo, graviravimo, paviršiaus ar skylių darymo operacijų, pašalindamos medžiagą nuo paviršiaus arba iš detalės gilumos, kad būtų galima pagaminti sudėtingas detales dideliu tikslumu. 

 

Skaitmeninio frezavimo technologija leidžia atlikti operacijas su aukštos kokybės apdaila, mažesne apdirbtų detalių nusidėvėjimo rizika ir didesniu patikimumu, nes sumažėja pagamintų gaminių trapumas, net ir mažo formato ar skersmens detalių. Dėl geresnės operacijų konfigūracijos jos privalumas - padidėja gamybos greitis, išlaikant optimalią gamybos kokybę. 

 

 

Kokioms reikmėms skirtas frezavimas?

Frezavimo technologijos privalumai plačiai pripažįstami daugelyje pramoninės gamybos procesų. Frezavimo staklės naudojamos įvairiose srityse, įskaitant : 

 

-  aviacijos ir kosmoso pramonėje, gaminant orlaivių ir palydovų konstrukcines dalis

-  laivybos inžinerijoje - vairams apdirbti

-  sausumos transporte - tramvajų, traukinių, automobilių ir kt. dalims gaminti.

-  ŽENKLŲ, POP ir komunikacijų, skirtų ženklams ir POP ekranams gaminti

-  Plastiko apdirbimas, skirtas 3D dalims apdirbti 

-  Mechanikos inžinerija, skirta tiksliųjų dalių gamybai 

-  Telefonų korpusų maketai ir prototipų kūrimas 

-  Statybai, skirtai frezuoti 3D mažo reljefo detales, gaminti dailylentes ir orlaides 

-  Medicinos, farmacijos ir chemijos pramonė ortopedijos prietaisų, butelių, protezų ir kt. gamybai. 

-  Dantų protezai, kur 3 ašių CNC frezavimas naudojamas visų rūšių protezams, įtvarams ir kitiems prietaisams gaminti.

-  Mokymo ir mokslinių tyrimų centrams, pavyzdžiui, vidurinėms mokykloms, CFA, FABLABS ir MTTP skyriams.

 

Frezavimo proceso įrankiai: frezos Mécanuméric

Frezą sudaro cilindro formos korpusas, pagamintas iš aliuminio lydinio, plieno arba karbido, kurio perimetre yra nuo 2 iki 5 dantukų. Kiekvienas dantis yra kruopščiai sukonfigūruotas taip, kad sukdamasis užtikrintų tikslų ir efektyvų norimos medžiagos pjovimą. Tarpas tarp pjovimo dantų tiksliai apskaičiuotas, kad būtų užtikrintas sklandus judėjimas visomis ašimis, be jokių atsilenkimų, ir optimalus drožlių pašalinimas.

Norint pasiekti aukštos kokybės apdirbimo rezultatų, svarbiausia pasirinkti pageidaujamoms operacijoms pritaikytą aukštos kokybės frezą.

Šiuo tikslu MECANUMERIC siūlo platų frezų asortimentą, kurių charakteristikų diapazonai buvo kruopščiai nustatyti, kad patenkintų visus pramoninio frezavimo poreikius.

 

MECANUMERIC įrankių frezų asortimentą sudaro frezos, optimizuotos aliuminiui, plastikams, kompozitams, putplasčiui ir medienai apdirbti, nesvarbu, ar jos skirtos greitam šiurkščiam apdirbimui, ar tiksliam baigiamajam apdirbimui.

 

Renkantis konkrečiam darbui tinkamas frezas atsižvelgiama ir į kitus parametrus, pavyzdžiui, paviršiaus apdailos kokybę, nuimamos medžiagos kiekį, norimą frezavimo greitį ir pjovimo gylį.

Šie frezavimo įrankiai taip pat gali būti naudojami kraštiniams apdirbimo procesams, pavyzdžiui, gręžimui.

 

Puikus įrankių suderinimas su Mécanuméric frezavimo staklėmis užtikrina nepriekaištingą, našų frezavimą, kartu išsaugant prietaisų tarnavimo laiką.

 

Į kokias kitas eksploatacines medžiagas reikia atsižvelgti, norint pasiekti pramoninės kokybės frezavimą?

Frezavimo kokybei įtaką darančios eksploatacinės medžiagos yra verpstukų ir galvučių priedai, leidžiantys padidinti įrankio lankstumą, stalo dangos, skirtos apsaugoti frezavimo įrenginį ir apriboti vibraciją, ir galiausiai tepimo priemonės.

 

Be frezavimo įrankių, MECANUMERIC siūlo daug pramoniniam frezavimui skirtų eksploatacinių medžiagų, įskaitant pirmiau minėtas, pavyzdžiui, stalo dangos eksploatacines medžiagas (kilimėlius, "Vilmill" popierių, terpę, PVC, sandariklius), spaustuvus, kūgius ir suklių priedus, tepimo alyvas, taip pat daugybę atsarginių ir techninės priežiūros dalių, kad būtų galima optimizuoti visų projektų konfigūraciją.

 

3, 4 ir 5 ašių frezavimo operacijų įranga

Pramoninės įrangos tiekėja MÉCANUMÉRIC, turinti techninių žinių, siūlo platų CNC frezavimo staklių asortimentą - nuo 4U mini frezavimo staklių iki 5 ašių NORMAPROFIL asortimento, galinčio patenkinti profesionalų poreikius. 

 

 

3 ašių skaitmeninio frezavimo technologija

MÉCANUMÉRIC pristato visą frezavimo staklių asortimentą, įskaitant didelio našumo apdirbimo sprendimus.

 

CharlyRobot4U - CharlyRobot2U, kompaktiškas A4 ir A2 formato frezavimo įrenginys
CNC frezavimo staklės "Charly4U" / 2U pasižymi paprastu naudojimu ir tiksliais įvairių metalų apdirbimo rezultatais, esant mažesniam biudžetui.

 

DMC, mini apdirbimo centrai nuo A3 iki 610 x 1200 mm
DMC staklės, skirtos tiksliam ir intensyviam darbui, idealiai tinka įvairiems darbams: metalo graviravimui, tiksliam apdirbimui, plastikų apdirbimui, projektavimui, prototipų kūrimui ir t. t.

 

MECAEASY, mažos ir didelės pramoninės frezavimo staklės
Su sustiprinta važiuokle ir portalu, turinčiu galingesnį suklį, MECAEASY CNC frezavimo staklės atitinka reikliausius 2D ir 3D gamybos reikalavimus ir užtikrina greitą atlikimą.


MECAPRO NL, didelio našumo, pritaikomos ir universalios CNC frezavimo staklės

Intensyviam naudojimui sukurta 3 ašių frezavimo sistema MECAPRO NL yra efektyvi visuose veiklos sektoriuose. Ja galima apdirbti įvairias medžiagas (lakštais arba nesuvyniotas ant stalo). 

 
MECAPLUS, CNC frezavimo staklės, skirtos didelio našumo apdirbimo sprendimams
MECAPLUS tinka apdirbti aliuminį, storus plastikus ir kompozicines medžiagas, pasižyminčias aukštomis mechaninėmis savybėmis.

 

MECAPLUS HP, didelio našumo apdirbimo centrai: MECAPLUS CNC frezavimo
Sunkios, greitos, galingos, tikslios ir efektyvios, tačiau lengvai naudojamos MECAPLUS HP CNC frezavimo staklės skirtos intensyviam naudojimui: tai galingas, didelio tikslumo sprendimas.

 

 

4 ašių skaitmeninio frezavimo technologija

Keturių ašių CNC frezavimas leidžia apdirbti abi detalės puses. 4 ašių staklės taip pat turi XYZ ašį, be to, pridedama plokštė. Todėl įrankis gali tęsti darbą be išorinės atramos, kad pasuktų medžiagą.

 

Didelio našumo kelių galvučių MECABOND
Didelio našumo daugiagalvės CNC skaitmeninės frezavimo staklės MECABOND idealiai tinka iškaboms ir pastatų fasadams.

 

MICROLAB 4+ įvairių medžiagų apdirbimas šlapiu ir sausuoju būdu, skirtas odontologams ir dantų technikams.
Šiomis CNC frezavimo staklėmis galima sausuoju ir šlapiuoju būdu apdirbti įvairias nemetalines medžiagas: ličio disilikatą, cirkonį, PMMA, PEEK, WAX, kompozitines dervas ir kt.

 

CHARLYDENTAL CD04-S ir CD05-S, skirtos odontologijos sektoriui
Šios 4 ir 5 ašių CNC frezavimo staklės, skirtos dantų protezams, idealiai tinka greitai ir paprastai kasdien gaminti protezus iš minkštųjų medžiagų ir keramikos, naudojant sausą arba suteptą įrankį.

 

 

5 ašių skaitmeninio frezavimo technologija

Apdirbimas 5 ašių pramoninėmis frezavimo staklėmis siūlo sprendimus sudėtingų, labai techniškų detalių gamybai. "MÉCANUMÉRIC" gamina ir platina dvi 5 ašių CNC frezavimo stakles:


NORMAPROFIL M - 5 ašių CNC frezavimo staklės, optimizuotos didelėms detalėms apdirbti.
M serijos 5 ašių CNC frezavimo staklės yra optimizuotos įvairioms medžiagoms apdirbti. Ji plačiai taikoma sausumos ir oro transporte. 

 

NORMAPROFIL 5 ašių T serija - ideali įranga termoformavimo ir modeliavimo staklėms.
T serijos 5 ašių CNC frezavimo staklės optimizuotos didelių formų detalėms, pagamintoms termoformavimo būdu, naudojant šias medžiagas: plastikus ir kompozitus, sintetines dervas, PU ir PS putas, medieną ir jos darinius, aliuminį, žalvarį ir lydinius.

 

CHARLYDENTAL CD 50 HM SD ir HM ADC odontologijos sektoriui
Šios aukščiausios klasės skaitmeninės frezavimo staklės su 5 vienu metu veikiančiomis ašimis metalui (chromo-kobaltui ir titanui) frezuoti yra našumo koncentratas. Frezavimo staklės skirtos intensyviam 5 ašių nepertraukiamam chromo-kobalto ir titano apdirbimui. Taikymo sritys: fiksuotų protezų karkasai, implantų strypai, implantologijai skirtos individualios atramos.

 

Atraskite visą 3 ašių CNC, 4 ašių CNC ir 5 ašių CNC frezavimo staklių asortimentą iš MÉCANUMERIC. 


Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Privalumai, iššūkiai ir mechaninio apdirbimo problemos: kompozicinės medžiagos turi didelių privalumų aeronautikos sektoriuje, tačiau kokius iššūkius reikia įveikti, norint jomis pasinaudoti?