FREZAVIMAS

CNC frezavimo technologijomis galima užtikrinti didelį efektyvumą, kokybišką apdailą, didelį tikslumą  ir lankstumą kuriant įvairias formas. Skaitmeninio valdymo dėka frezavimo staklės yra universalios, jomis galima atlikti  įvairias užduotis.

Šiandien mūsų frezavimo staklės yra 3, 4 arba 5 ašių, jos gali būti naudojamos įvairioms operacijoms atlikti ir yra tinkamos naudoti įvairiuose pramonės sektoriuose.

 

Kaip tai veikia

 

CNC frezavimo staklėmis, kuriose yra įmontuota speciali kompiuterizuota programinė įranga (CAD/CAM), galima tiksliai apdirbti įvairias medžiagas, pavyzdžiui, metalą, plastiką, putplastį, akmenį ar medieną. Pagal programine įranga sudarytą brėžinį arba modelį sukuriamas gamybos procesas. Pavyzdžiui, bus galima išfrezuoti prototipą arba pradėti gaminti standartinių detalių seriją.

 

Užbaigus projektavimą, kompiuteris toliau valdo CNC stakles viso apdirbimo proceso metu. 

Skaitmeninėmis frezavimo staklėmis galima atlikti daugybę operacijų - pjovimo, graviravimo, paviršiaus frezavimo  ar skylių realizavimo, šalinant medžiagą nuo paviršiaus arba iš detalės gilumos.

 

MECANUMERIC, pramoninių mašinų gamintoja, taip pat siūlo daugybę eksploatacinių medžiagų, skirtų CNC frezavimui, pavyzdžiui, frezas (tiesias, pusapvales, 3D, graviravimui, paviršiaus apdirbimui...), stalo įdėklus, taip pat daugybę atsarginių detalių ir techninės priežiūros priemonių.

 

PANAUDOJIMAS

 

CNC frezavimo technologija naudojama daugelyje gamybos procesų įvairiose srityse, pvz.

Aeronautika ir kosminė erdvė : orlaivių ar palydovų konstrukcinių dalių gamyba

Laivybos pramonė :  vairų mechaninis apdirbimas

Sausumos transportas : tramvajų, traukinių, autobusų, automobilių ir kt. detalių gamyba

REKLAMOS GAMYBA, POS ir komunikacija : ženklų gamyba, POS realizacija

Plastiko apdirbimo pramonė : 2D ir 3D detalių apdirbimas

Tiksliųjų detalių gamyba

• Telefonų dėklų maketai ir prototipų kūrimas

 Statybos pramonė : 3D bareljefų detalių frezavimas, stalių dirbiniai,  orlaidžių gamyba

Medicinos, farmacijos ir chemijos pramonė : ortopedijos prietaisų, butelių, protezų ir kt. gamyba.

Dantų protezavimas :  naudojant 3 ašių CNC frezavimą galima gaminti visų tipų protezus, kapas ir kitas priemones.

Švietimas : Mokymo įstaigoms ir mokslinių tyrimų centrams , pavyzdžiui, kolegijų, aukštųjų mokyklų, CFA, FAB LABS ir mokslinių tyrimų ir plėtros padalinių naudojimuisi

 

3, 4 ir 5 ašių skaitmeninių frezavimo staklių asortimentas

 

Pramoninės įrangos tiekėjas MECANUMERIC, savo techninės kompetencijos dėka, siūlo platų CNC frezavimo staklių asortimentą - nuo  mini frezavimo staklių 4U iki 5-ašių NORMAPROFIL staklių - atitinkančio gamybininkų poreikius.

 

3 ašių skaitmeninės frezavimo staklės

 

MECANUMERIC pristato visą 3 ašių CNC staklių asortimentą nuo standartinio iki didelio našumo apdirbimo sprendimų.

 

CharlyRobot4U - CharlyRobot2U, kompaktiškas frezavimo formatas A4 ir A2

3 ašių CNC frezavimo staklės Charly4U / 2U pasižymi itin paprastu naudojimu ir tiksliais įvairių medžiagų apdirbimo rezultatais, o taip pat jos yra patrauklios dėl nedidelio biudžeto.

 

DMC, mini apdirbimo centrai nuo A3 iki 610 x 1200 mm

Sukurtos tiksliam ir intensyviam darbui, DMC 3 ašių staklės tinka įvairiems darbams: metalo graviravimui, tiksliam apdirbimui, plastiko apdirbimui, projektavimui, prototipų kūrimui ir t. t.

 

MECAEASY, mažo  ir didelio formato

Su sustiprintu rėmu ir portaline konstrukcija, galingesniu sukliu, MECAEASY 3 ašių CNC frezavimo staklės atitinka reikliausius 2D ir 3D gamybos poreikius ir užtikrina greitą užduoties vykdymą.

 

MECAPRO, 3 ašių CNC frezavimo staklės, pasižyminčios puikiu kainos ir kokybės santykiu

MECAPRO frezavimo įranga skirta naudoti įvairiose pramonės šakose ir pasižymi puikiu kainos ir kokybės santykiu.

 

MECAPLUS, didelio našumo 3 ašių CNC frezavimo staklės

MECAPLUS tinka apdirbti aliuminį, storas plastikines medžiagas, pasižyminčias aukštomis mechaninėmis savybėmis.

 

MECAPLUS HP, didelio našumo apdirbimo centrai: MECAPLUS 3 ašių CNC frezavimo staklės sunkios, greitos, galingos, tikslios ir efektyvios, tačiau paprastos naudoti - MECAPLUS HP 3 ašių CNC frezavimo staklės sukurtos intensyviam naudojimui: galingas, didelio tikslumo sprendimas.

 

TRIAX MOBILE, 3 ašių CNC frezavimo staklės su judančiu stalu ir fiksuotu portaliniu stendu, skirtos labai tiksliam apdirbimui

TRIAX MOBILE frezavimo staklės skirtos apdirbti aliuminį, sintetines dervas, plieną, varį ir vario lydinius, grafitą, plastikus ir kompozitus.

 

4 ašių skaitmeninės frezavimo staklės

 

Keturių ašių CNC frezavimo staklėmis galima apdirbti abi detalės puses. Keturių ašių staklės taip pat turi standartines XYZ ašis, tik papildomai  pridedama dar viena ašis, kad  staklės galėtų tęsti darbą be išorinės pagalbos,  pasukant medžiagą.

 

Didelio našumo kelių galvučių MECABOND

MECABOND, didelio našumo 4 ašių CNC daugiagalvės skaitmeninės frezavimo staklės, optimaliai tinka iškabų ir fasadų statybos pramonėje gamybai.

 

"MICROLAB 4+", skirta odontologams ir dantų technikams, tinka daugeliui medžiagų apdirbti sausuoju ir šlapiuoju būdu

Šiomis 4 ašių CNC frezavimo staklėmis galima apdirbti tiek sausuoju, tiek šlapiuoju būdu daug nemetalinių medžiagų: ličio disilikatas, cirkonis, PMMA, PEEK, vaškas, kompozicinės dervos...

 

CHARLYDENTAL CD04-S ir CD05-S, skirtos odontologijos sektoriui

Šios 4 ir 5 ašių CNC frezavimo staklės idealiai tinka paprastam ir greitam kasdieniam minkštųjų ir keraminių protezų gamybai sausu arba suteptu įrankiu.

 

5 ašių skaitmeninės frezavimo staklės

 

5 ašių apdirbimas siūlo sprendimus sudėtingų ir labai techniškų detalių gamybai.

MECANUMERIC" gamina ir platina dviejų tipų 5 ašių CNC frezavimo stakles:

 

NORMAPROFIL M, 5 ašių CNC frezavimo staklės, optimizuotos dideliems ruošiniams apdirbti M serijos 5 ašių CNC frezavimo staklės optimizuotos daugeliui medžiagų apdirbti. Daugybė jų taikymo galimybių yra antžeminio ir oro transporto sektoriuje.

 

NORMAPROFIL 5 ašių T serija - ideali įranga termoformuotojams ir modeliuotojams T serijos 5 ašių CNC frezavimo staklės yra optimizuotos didelėms figūrinėms detalėms apdirbit,  pagamintoms termoformavimo būdu šių medžiagų: plastikų ir kompozitų, sintetinių dervų, PU ir PS putų, medienos ir medienos gaminių, aliuminio, žalvario ir lydinių.

 

CHARLYDENTAL CD 50 HM SD ir HM ADC odontologijos sektoriui

Šios aukščiausios klasės skaitmeninės frezavimo staklės, galinčios vienu metu pjauti penkiomis ašimis metalą (chromui, kobaltui ir titanui). Frezavimo staklės skirtos intensyviam chromo-kobalto ir titano apdirbimui 5 ašimis vienu metu. Taikymo sritys: fiksuotų protezų karkasai, implantų strypai, implantologijai skirtos individualios atramos.

 

Susipažinkite su visu MECANUMERIC 3 ašių CNC, 4 ašių CNC ir 5 ašių CNC frezavimo staklių asortimentu.