PJOVIMAS VANDENS SROVE

CNC pjovimo aukšto slėgio vandens srove staklėmis galima pjauti įvairias medžiagas naudojant gryną vandenį arba vandenį, sumaišytą su abrazyvu -labai kietoms medžiagoms pjauti. Dėl srovės tikslumo ir galios galima labai tiksliai išpjauti net ir sudėtingas formas.

 

Pjovimas vandens srove turi daug privalumų:

 • didelio tikslumo pjovimas,
 • visiškai išsaugoma išpjauto gaminio molekulinė struktūra,
 • galėjimas pjauti nevienalytes medžiagas,
 • sudėtingų formų pjovimas,
 • kietų medžiagų pjovimas (grūdintas plienas, aliuminis, nerūdijantis plienas, akmuo, lakštiniai metalai, titanas ir t. t.),
 • liekanų optimizavimas,
 • aplinkos apsauga,
 • amortizuojamos investicijos...

 

Kaip tai veikia

Vanduo filtruojamas, kad būtų pašalintos priemaišos. Atsižvelgiant į pjaunamą medžiagą, galima dozuoti tam tikras abrazyvines medžiagas. Tada vanduo suspaudžiamas specialiu siurbliu, o srovė ištrykšta 2-3 kartus didesniu nei garso greičiu. Dėl koncentruotos vandens molekulių energijos, sustiprintos abrazyvu, galima pjauti beveik bet kokią medžiagą, o kietųjų metalų storis gali siekti iki 200 mm.

 

MECANUMERIC, pramoninės įrangos, skirtos pjauti vandens srove, gamintoja, siūlo skaitmeninio valdymo stakles, skirtas įvairioms reikmėms. Mūsų sukurtos technologijos leidžia padidinti produkto išeigą ir sumažinti pagaminimo sąnaudas.

 

MECANUMERIC taip pat siūlo eksploatacines medžiagas ir atsargines dalis, pvz., abrazyvą, stalo įdėklus, vamzdžius, purkštukus, filtrus, sandarinimo detales ir t. t., kad jūsų CNC pjovimo įranga veiktų sklandžiai.

 

Naujojimas

Pjovimo vandens srove technologija yra universali ir pasiteisino įvairiose srityse, pvz:

 •   Maisto pramonės sektorius

 Maisto pramonės sanitarinius reikalavimus atitinkantis pjovimas grynu vandeniu turi daug privalumų:

  •  Sveika pjovimo aplinka, užteršimas neįmanomas, nes maistas nesiliečia su mašina.
  • Taupomas laikas: nereikia keisti peiliukų, nėra sistemos sustabdymų.
  • Lankstumas, susijęs su naudojamų produktų ir suteikiamų formų įvairove.
  •  
 • Metalų pjovimas

Pjovimas vandens srove gali būti naudojamas įvairiems metalams pjauti, todėl ši technologija yra patraukli alternatyva lazerio ir plazmos technologijoms, kadangi ji yra tikslesnė ir mažiau kainuojanti. Pjovimo plokštumoje technologija leidžia pjauti storesnius metalus, pavyzdžiui, titaną ir aliuminį. Kadangi tai yra šaltasis pjovimo procesas, dėl karščio nesusidaro deformacijų, medžiaga nesukietėja. Dėl šio metodo tikslumo nereikia atlikti daugumos retušavimo darbų, kurie įprastai atliekami, naudojant kitas technologijas.

 

 •   Stiklo pjovimas                  

Abrazyvo priemaiša , vibracijos nebuvimas ir terminis neutralumas suteikia galimybes  išpjauti iš stiklo įvairių formų detales bei išraižyti raštus. Paprastais būdais išvengsite stiklo įtrūkimo. Dauguma atveju stiklo pjovimas tampa įmanomas, o apdirbimo būdas ekonomiškesnis.

 

 •   Kitų medžiagų pjovimas vandens srove

Aukšto slėgio vandens srovės technologija galima pjauti dar daugiau medžiagų , tokių kaip nerūdijantis plienas, lydiniai, akmuo, keramika, plytelės, putplastis, guma, porcelianas, audiniai, kartonas ir t. t.

 

 

Pjovimo vandens srove įranga

MECAJET - MINKŠTŲ IR KIETŲ MEDŽIAGŲ PJOVIMO VANDENS SROVE STAKLĖS

Intensyviam profesionaliam naudojimui skirta MECAJET pjovimo vandens srove linija yra labai universali ir apima daugybę naujovių: minkštas medžiagas (odą, plastiką, gumą ir kt.) galima pjauti grynu vandeniu , kietas medžiagas (metalą, keramiką, stiklą, akmenį, kompozitus ir kt.) – pridėjus abrazyvo. Šioje naujoje serijoje siūloma daugybė pritaikymo galimybių, kad būtų patenkinti įvairių gamintojų poreikiai: 5 ašių pjovimo galvutė, 4-oji ašis, galvutė gręžimui, vandens minkštiklis, nukreipiamasis lazerinis ir t. t. MECAJET asortimentas, kurio siurbliai užtikrina iki 6000 barų slėgį, yra ideali visų rūšių medžiagų pjovimo vandens srove mašina.

 

 

QUICKJET - KOMPAKTIŠKOS IR SAUGIOS STAKLĖS, SKIRTOS VISOMS MEDŽIAGOMS

Šios serijos mašinos pasižymi saugumu, kompaktiškumu, dideliu našumu ir ypatingu tikslumu. Mechaninio apdirbimo sprendimų įkvėpta kinematika leidžia gaminti labai tikslias detales. QUICKJET staklės, kuriose įrengti aukšto slėgio siurbliai ir THP komponentai, yra optimizuotos visiems pramoninio tikslumo darbams, susijusiems su minkštomis ir kietomis medžiagomis.

 

 

LABJET - KOMPAKTIŠKOS PJOVIMO VANDENS SROVE STAKLĖS

LABJET asortimentas - tai kompaktiškas, pramoniniu būdu gaminamas pjovimo vandens srove efektyvumas ir tikslumas. Staklės LABJET, turinčios 1050 x 750 mm stalą, gali būti naudojamos minkštoms medžiagoms pjauti naudojant gryną vandenį arba kietoms medžiagoms pjauti pridedant abrazyvo. Mašina yra uždara, todėl operatoriai gali dirbti visiškai saugiai. Tai idealios staklės, atitinkančios pramonininkų griežtumo ir tikslumo poreikius, taip pat mokymo sektoriaus saugumo ir kompaktiškumo reikalavimus.

 

MDA - PJOVIMO MAŠINA MAISTO PERDIRBIMO REIKMĖMS

MDA asortimentą galima naudoti maisto produktams, pavyzdžiui, pyragaičiams, žuviai, delikatesams, vaisiams ir daržovėms, sumuštiniams ir kt., pjaustyti. Pagrindinis MDA asortimento privalumas yra tas, kad jis atitinka maisto saugos ir higienos reikalavimus, nes neturi ašmenų, todėl pjauna nesiliesdamas su produktu, ir taip užkerta kelią mikrobų perdavimui.

 

MDE - GRYNO VANDENS SROVE PJOVIMO STAKLĖS

MDE asortimentas skirtas labai aukšto slėgio grynojo vandens srove pjovimui. Jas galima įsigyti su įvairiais siurbliais ir papildomomis galimybėmis, jos pagrinde naudojamos tekstilės pramonėje ir odos gaminių  gamyboje.

 

Atraskite visą MECANUMERIC pjovimo vandens srove mašinų asortimentą.