21 metro ilgio ir 5 metrų pločio - tokie yra neįprasti MECAPLUS

Nestandartinės frezavimo staklės

MECANUMERIC projektuoja ir gamina standartines CNC skaitmenines frezavimo stakles ir pagal užsakymą gamina frezavimo stakles, atitinkančias klientų reikalavimus.

 

21 metro ilgio ir 5 metrų pločio - tokie yra neįprasti MECAPLUS, kurias 2018 m. pagal užsakymą vienam iš savo klientų pagamino MÉCANUMERIC, matmenys. 

 

Projektas kilo dėl kliento išsakytos problemos, nes jam reikėjo staklių, galinčių labai tiksliai pjauti daugiasluoksnes plokštes iš įvairių medžiagų (aliuminio, medžio, putplasčio ir kt.) ir labai didelio ilgio. 


Dėl mūsų 100 % integruoto projektavimo ir gamybos skyriaus galėjome suprojektuoti nestandartines stakles, turinčias daugybę galimybių (5 ašių galvutes, prisitaikantį įsiurbimo varpelį, ištraukiamus stabdžius ir t. t.) ir pristatyti jas per kontroliuojamą laiką, kad klientas būtų visiškai patenkintas. 

 

 

Susisiekite su mumis ir aptarkite savo specialios mašinos projektą!

 

 

Découvrez aussi

MECAPLUS
MECAPLUS HP
Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Naujų medžiagų apdirbimas aviacijos ir kosmoso pramonėje: MÉCANUMÉRIC, kompetencija inovacijų labui

Privalumai, iššūkiai ir mechaninio apdirbimo problemos: kompozicinės medžiagos turi didelių privalumų aeronautikos sektoriuje, tačiau kokius iššūkius reikia įveikti, norint jomis pasinaudoti?