Mecanumeric Group siūlo visapusiškas paslaugas

Mūsų darbas su klientais nesibaigia įrangos pardavimu. Mums rūpi, kad klientams būtų lengva ir patogu dirbti su mūsų staklėmis.

Mūsų CARE tarnyba yra santykių su klientais pagrindas – ji visada šalia kliento - nuo kliento poreikių analizės etapo iki staklių eksploatavimo pabaigos.

Daugiau nei 20 darbuotojų turinti CARE tarnyba siūlo daugybę paslaugų mūsų klientams, kad jie galėtų kuo visapusiškiau naudotis MECANUMERIC staklėmis.

Mokymų centras

MECANUMERIC mokymo grupės apmoko klientų operatorius naudotis staklėmis ir atlikti jų techninę priežiūrą. Mokymai gali būti organizuoti kliento patalpose arba mūsų mokymų centre Albi, susipažinkite su teorinių ir praktinių mokymų programa.

 

Galimybių testai

Jums reikia dirbti su naujomis medžiagomis arba pagerinti apdirbimo kokybę / laiką? Mūsų CARE tarnybos bandymų padalinys yra pasiruošęs jums padėti.

Sužinokite daugiau apie mūsų paslaugas .


Staklių našumo gerinimas

CARE tarnyba, atsižvelgdama į konkretaus kliento poreikius, gali pasiūlyti įvairių staklių našumo didinimo galimybių , stakles modifikuojant arba esamose staklėse  sumontuojant papildomas opcijas.

Korekcinė / Prevencinė priežiūra 
Mūsų mobilios technikų komandos keliauja visur, kur yra mūsų klientai, kad atliktų prevencinę ir korekcinę staklių techninę priežiūrą ir taip užtikrintų ilgesnį jų tarnavimo laiką. Susipažinkite su mūsų techninės priežiūros sutartimis .

Karštoji linija

Karštąja linija klientai gali susisiekti su mūsų  gamykloje dirbančiais techniniais specialistais, kurie operatyviai padės jums  telefonu arba prisijungę prie staklių nuotoliniu būdu .

Atsarginės dalys

 

Įrangos dalis ir eksploatacines medžiagas, skirtas Mecanumeric, CharlyDental, CharlyRobot ar net kitų prekės ženklų įrangai, klientai gali patogiai įsigyti MECANUMERIC internetinėje parduotuvėje.

 

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, kreipkitės į mūsų CARE tarnybą-
užpildykite mūsų KONTAKTINĘ FORMĄ