MECANUMERIC stiprybė – tai jos talentai !

 

Jeigu MECANUMERIC sėkmingai gyvuoja jau 29 metus, tai visų pirma jos talentingos komandos dėka.

 

Šiandien kompanijoje dirba daugiau nei 140 darbuotojų, kurie atsižvelgdami į klientų poreikius projektuoja, gamina, tiekia ir prižiūri aukšto patikimumo bei našumo gamybos ir apdirbimo įrangą.

1994 m. Prancūzijos Albi mieste dvylikos inžinierių ir technikų įkurta įmonė savo plėtros modelį grindžia savo specialistų žiniomis ir techniniais įgūdžiais.

 

MECANUMERIC yra viena iš nedaugelio šio sektoriaus įmonių, kuri savo veiklą 100 % vykdo pati. Inžinerijos, konstrukcijų gamybos ir įrangos surinkimo darbai atliekami mūsų gamykloje, įsikūrusioje pietvakarių Prancūzijoje, netoli garsaus UNESCO paveldo Vyskupijos miesto Albi. Mūsų darbai apima šiuos procesus:

- Mechaninė inžinerija

- Elektronikos, kompiuterijos ir automatikos inžinerija

- Metodai, industrializacija ir planavimas

- Mechaninis suvirinimas

- Mechaninis apdirbimas

- Smėliavimas, dažymas ir džiovinimas

- Elektros instaliacija

- Surinkimas

- Testai ir bandymai

- Įrangos montavimas

- Techninė priežiūra, gedimų šalinimas, karštoji linija ir t.t.

 

Įgijusi ISO 9001: 2015 sertifikatą, įmonė yra įsipareigojusi plėtoti paslaugų kultūrą. Tiek iš savo pagrindinės būstinės Prancūzijoje, tiek iš filialų Vokietijoje ar Italijoje MECANUMERIC specialistai gali atvykti į kliento vietą greičiau nei per 3 darbo dienas. Baltijos ir Skandinavijos šalyse klientus aptarnauja vietiniai MECANUMERIC partneriai, kurie pas klientą atvyksta per trumpiausią įmanomą laiką.